Chat with us, powered by LiveChat

Z Prolinerem, Studio Vetreria D’Addato łączy kunszt i technologię we wszystkich swoich projektach

W 1984 roku Studio Vetreria D’Addato otworzyło swoje drzwi w Turynie we Włoszech. Od tego czasu specjalizuje się w projektowaniu szkła i rękodziele. Jego właściciel Francesco odkrył swoją pasję do szkła w wieku 14 lat dzięki różnym doświadczeniom zdobytym w różnych hutach szkła w Turynie, a później w Val di Susa.

Obecnie firma dostarcza produkty szklane, takie jak szkło bezpieczne, backsplashe, niestandardowe kabiny prysznicowe, kryształowe meble, balustrady schodowe, ścianki działowe, a nawet kryształowe półki. Na każdym etapie procesu instalacji Francesco i jego zespół przywiązują ogromną wagę do szczegółów. Dzięki ich cyfrowym usługom pomiarowym, renderowaniu i usługom projektowym, Pakiet Szklany Proliner był idealnym rozwiązaniem.

Z dumą gwarantują swoim klientom: “Niezależnie od tego, czy jest to projekt wewnętrzny, czy zewnętrzny, zawsze są to produkty i meble wykonane na miarę”.

Dzięki unikalnej technologii Proliner mogą teraz dokonywać cyfrowych pomiarów 2D i 3D dla wszystkich swoich projektów, łącząc kunszt i technologię cyfrową w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

Mattia D’Addato, projektant firmy, podzielił się z nami swoim zadowoleniem z jednego ze swoich projektów: “Ten projekt składał się ze ścianki działowej na poddaszu klienta z 8-milimetrowego szarego szkła o satynowym kształcie”. Ścianka ta została podzielona na trzy szklane części (2 stałe i 1 drzwi wahadłowe). Proliner rozwiązał problem kąta nachylenia poddasza i umożliwił dokładny podział 3 szklanych części. To była doskonała inwestycja!”

Studio Vetreria D’Addato – Strona Internetowa

Studio Vetreria D’Addato – Facebook

Studio Vetreria D’Addato – Instagram