Chat with us, powered by LiveChat

FZ Glas & Spiegel: “Proliner to najszybsze, najdokładniejsze i najbardziej niezawodne rozwiązanie do szablonowania w przemyśle szklarskim”

FZ Glas & Spiegel to firma z Worms, miasta w Nadrenii-Palatynacie w Niemczech. Oferują one kompleksowe, profesjonalne usługi związane z wszelkimi elementami szklanymi. Ich usługi obejmują szklane prysznice, całoszklane ścianki działowe, okna, balustrady, szklane drzwi przesuwne, drzwi wejściowe, szklane meble, chlapacze, lustra i wiele innych.

Obecnie ich zintegrowane rozwiązania w zakresie szkła obejmują kompleksowe porady, pomiary na obiekcie, oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz profesjonalny montaż. Mając na celu oszczędzanie czasu i pieniędzy związanych z produkcją szkła oraz zwiększenie mobilności na placu budowy, firma zdecydowała się zainwestować w pakiet szklany Proliner.

Właściciel, pan Frank Zachmann, opowiedział nam więcej o swoim doświadczeniu:

“Używamy Proliner na miejscu i pomiar szablonów idzie nam świetnie! Wciąż się do niego dostosowujemy, ale już widzimy wiele zmian! Nasz sposób mierzenia zmienił się od czasu pracy z Prolinerem. Teraz wszystko robimy sami. Nie musimy prosić innych firm o wykonanie części lub zlecać im pracy za nas. Na tej klatce schodowej wszystkie kontury zostały przetestowane za pomocą Prolinera i przekształcone w szablon cyfrowy. Ta maszyna pomiarowa holenderskiej firmy Prodim znacznie zmniejsza wysiłek związany z produkcją niestandardowych elementów i szablonów… i to w mgnieniu oka! Jesteśmy przekonani, że najlepsze co nas czeka jeszcze przed nami!”

O niektórych projektach, które ukończyli, wspomnieli:

“Szybkie i precyzyjne pomiary dzięki opatentowanej technologii. Właśnie dlatego Proliner jest obecnie najszybszym, najdokładniejszym i najbardziej niezawodnym rozwiązaniem do szablonowania w przemyśle szklarskim.”

 

FZ Glas & Spiegel – Strona Internetowa

FZ Glas & Spiegel – Facebook

FZ Glas & Spiegel – Instagram