Chat with us, powered by LiveChat

Glas Feix Glaselemente GmbH: “Nasz proces pomiarowy przed posiadaniem Prolinera był nieporęczny i niepraktyczny!”

Glas Feix Glaselemente GmbH to rodzinna firma z Rosenheim w Niemczech z ponad 30-letnim doświadczeniem w sztuce szklarskiej.

Oferuje szeroką gamę produktów szklanych, takich jak balustrady i daszki szklane, prysznice, umywalki, lustra, backsplashes, między innymi. Dla Glas Feix Glaselemente GmbH wszystko jest możliwe i nie ma prawie żadnych ograniczeń dla wyobraźni, a indywidualne i niestandardowe produkty są możliwe.
Poleceni przez znajomego, zdecydowali się zainwestować w Pakiet Proliner Glass w celu przyspieszenia procesu szablonowania i uzyskania wysokiej dokładności.
Ale nie tylko nabyli Prolinera: aby umożliwić im sprawdzanie, edytowanie i eksportowanie cyfrowych szablonów, Glas Feix Glaselemente GmbH korzysta z naszego Oprogramowania Prodim Factory Draw – naszego szybkiego i łatwego w użyciu narzędzia do rysowania CAD – i uwielbiają z niego korzystać!
Chętnie podzielili się swoimi doświadczeniami: “Nasz proces pomiarowy przed posiadaniem Prolinera był nieporęczny i niepraktyczny. Wszystko było mierzone ręcznie i aby mieć pewność co do dokładności wymiarów, często musieliśmy chodzić tam i z powrotem, aby wszystko się zgadzało. Kosztowało nas to wiele czasu i wysiłku. Ale odkąd mamy Proliner, poświęcamy na to znacznie mniej czasu i osiągamy krótszy czas realizacji projektu. Możemy z dumą powiedzieć, że Proliner pozwala nam pracować szybko, dokładnie i cyfrowo!”

Glas Feix Glaselemente GmbH Strona Internetowa

Glas Feix Glaselemente GmbH Intagram