Chat with us, powered by LiveChat

Marmoles Palomo SL: “Bez Prolinera realizacja naszych projektów byłaby uciążliwa i bardzo kosztowna!”

Założona w 1962 roku przez Mateo Palomo Martínez, Mármoles Palomo jest hiszpańską firmą z siedzibą w Jaén w Hiszpanii, z wieloletnim doświadczeniem w branży kamieniarskiej. W 1997 roku firma zdecydowała się na duży krok naprzód i poczyniła duże inwestycje w celu stworzenia nowych obiektów z infrastrukturą i technologią, które nie przestały się rozwijać. W 2003 r. firma Mármoles Palomo produkowała już marmur, granit, kamień naturalny i produkty Silestone i pochodne, a także montowała blaty kuchenne i opracowywała nowe produkty, będąc pionierami w sektorze i w regionie.

Obecnie Mármoles Palomo oferuje różnorodne produkty marmurowe, granitowe, kompaktowe i porcelanowe, aby zaspokoić wszystkie gusta i potrzeby naszych klientów. Ich obecne produkty obejmują między innymi schody, blaty kuchenne, fasady, brodziki, lady, kominki i wanny.

Pakiet Proliner Stone Package Pakiet Proliner Stone Package to wielki wkład w rozwój firmy.  Francisco Javier Palomo Garcia, menedżer w Mármoles Palomo, tak to wyjaśnia: “Gdyby nie Proliner, realizacja naszych projektów byłaby uciążliwa i bardzo kosztowna!”.

Francisco opisuje również proces jednego z ich projektów, zakrzywionego blatu ( zdjęcie powyżej):
Korzystając z Prolinera, mogliśmy wykonać pomiary na miejscu w ciągu 15 minut (mimo że zakrzywiony blat miał kilka przeszkód). Następnie edytowaliśmy je w naszej fabryce w zaledwie 30 minut. Zadanie zostało następnie wycięte za pomocą WaterJet CNC przy użyciu kompatybilnych plików .dxf.

Prawda jest taka, że nie mógłbym być bardziej zadowolony z Prolinera, z czasu, jaki nam oszczędza i dokładności pomiarów! Jest przełomowy!

Strona Internetowa Mármoles Palomo

Mármoles Palomo Facebook