Chat with us, powered by LiveChat

Dekker Zevenhuizen właśnie zainwestowało w swój drugi Proliner, po tym jak zobaczyli cuda, które wnosi do ich biznesu!

Założona w 1930 roku firma Dekker Zevenhuizen to holenderska firma rodzinna, która specjalizuje się w przetwarzaniu wysokiej jakości materiałów na niestandardowe blaty i backsplashe do kuchni, a także produkty pokrewne, takie jak krany, zlewozmywaki, oświetlenie i inne akcesoria do kuchni lub łazienek.

Opisują siebie jako stylowe, wyróżniające się, innowacyjne i niezawodne oraz zapewniają, że ich klienci otrzymują wysokiej jakości i wyróżniające się produkty.

Będąc już od lat dumnym użytkownikiem Proliner i widząc cuda, jakie wnosi on do ich działalności, Dekker Zevenhuizen zdecydował się zainwestować w swój drugi Proliner i korzysta z Pakietu kamiennego Proliner!

W dniu szkolenia w Prodimie, jeden z pracowników, powiedziało nam:

“Mierzymy od 7 do 10 kuchni tygodniowo i realizujemy więcej projektów w całej Holandii. Mierzenie ręczne i używanie szablonów nie jest w ogóle praktyczne! Zwłaszcza, na przykład, w samym sercu Amsterdamu, gdzie trzeba chodzić z szablonami na drugim piętrze po wąskich schodach!”

On dodał:

“Z tego powodu, a także dlatego, że się rozwijamy, zdecydowaliśmy się na zakup drugiego Prolinera, aby ułatwić sobie pracę. Pan Fred Wor przechodzi dziś swoje pierwsze szkolenie z zakresu mierzenia na szablonach cyfrowych, co jest bardzo ekscytujące!
On (Pan Fred Wor) wierzy, że dzięki Prolinerowi możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu na każdym projekcie. A przede wszystkim będziemy mogli pracować bardziej praktycznie, bez konieczności ciągłego noszenia ze sobą fizycznych szablonów, taśm mierniczych i robienia notatek ręcznie”.

Dekker Zevenhuizen Strona Internetowa

Dekker Zevenhuizen LinkedIn