Chat with us, powered by LiveChat

Vetreria F.lli Galbusera: “Proliner daje nam lepszy obraz ukończonej pracy i pozwala nam wykonać ją z większą starannością”

Od ponad 30 lat Vetreria F.lli Galbusera specjalizuje się w produkcji wyrobów rzemieślniczych w Rovellasca, gmina w prowincji Como we włoskim regionie Lombardia.

Od pierwszych doświadczeń z drobnymi pracami konserwacyjnymi i wymianą szkła w budownictwie, aż po dostawę i montaż najnowocześniejszego szkła strukturalnego, Vetreria F.lli Galbusera nadała swoim produktom silną konotację nowoczesności i kunsztu.

Z pakietem Prodim Glass Package byli w stanie spełnić swoje wysokie standardy i osiągnąć zawsze doskonałe wyniki. Oprócz korzystania z niego na co dzień, świadczą również usługi cyfrowego pomiaru 3D dla innych.

Sebastiano i Samuele, którzy obecnie kontynuują dziedzictwo rodzinnej firmy, z dumą podzielili się swoim doświadczeniem:

“W naszej pracy zawsze staramy się nadążać za technologią i narzędziami, które pozwalają nam pracować z większą precyzją i szybkością. Z tego powodu od kilku lat używamy Prolinera zarówno do wykrywania drewnianych sylwetek, szkła i innych materiałów, jak i do wykrywania obiektów na miejscu”.

„Proliner daje nam lepsze wyobrażenie o gotowej pracy i pozwala nam wykonać ją z większą starannością. Na filmie można zobaczyć przykład pomiaru szklanej balustrady. Gorąco polecamy to niesamowite cyfrowe urządzenie pomiarowe!”

Vetreria F.lli Galbusera – Strona Internetowa

Vetreria F.lli Galbusera – Facebook

Vetreria F.lli Galbusera – Instagram