Chat with us, powered by LiveChat

Ferrara Stone: “Użyliśmy Prolinera do pomiaru całego projektu i byliśmy w stanie osiągnąć margines błędu 0,01%”

Ferrara Quarzi w Palermo we Włoszech zajmuje się przetwarzaniem i przekształcaniem marmuru, kwarcu i gresu porcelanowego, a także badaniem i montażem wszystkich materiałów produkowanych przez firmę. Działa głównie na Sycylii, w Kampanii, Lacjum i Toskanii. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w branży współpracowali z ponad 1000 producentami mebli w całych Włoszech, a także wykonywali indywidualne zlecenia w Paryżu, Genewie, na Malcie i w Londynie.

Niedawno wprowadziła na rynek nową markę o nazwie Ferrara Stone. Oferuje ona wysoce innowacyjny materiał pod marką Ferrara Stone. Jest ono wykonane z ekologicznych minerałów i jest dostępne w różnych kolorach.

Z dumą nazywają siebie ekspertami w dziedzinie szablonów z najbardziej precyzyjnym sprzętem na rynku: ​​the Proliner Stone Package. Odkąd korzystają z urządzenia pomiarowego Proliner, zrobili krok do przodu w branży, dostarczając dokładne i nieskazitelne projekty. Giuseppe Trapani opisał nam swoje doświadczenia:

“Nasz zespół codziennie korzysta z Prolinera. Pięć urządzeń, które mamy w firmie, są używane po pięć razy dziennie. Każdego dnia wykonujemy około 25 pomiarów. W tym projekcie można docenić montaż blatu kuchennego z dektonu entzo. Użyliśmy Prolinera do pomiaru całego projektu i byliśmy w stanie osiągnąć margines błędu wynoszący 0,01%. W rezultacie uzyskaliśmy nienaganny wynik z dokładnością, która wyróżnia naszą pracę. Dzięki Proliner zawsze czujemy ulgę i spokój!”

Ferrara Quarzi – Strone internetowa

Ferrara Stone – Instagram

Ferrara Quarzi – Facebook